Skip to content

Genoto | 2.El Araç Alım Satım ve Kiralama Hizmetleri

Genoto 2. El Araç Alım ve Satım Platformu

2006 yılında kurulan Genoto, otomobil sektöründe köklü bir geçmişe sahip, güvenilir ve yenilikçi bir markadır. O günden bu yana, araç alım ve satımında müşteri odaklı hizmet anlayışını benimseyerek otomobil tutkunlarını bir araya getirmeyi hedeflemiştir. Genoto, müşterilerine en iyi hizmeti sunma vizyonuyla hareket eder. Her bir müşterimizin ihtiyaçlarına ve beklentilerine özel çözümler üretmek, işimizin merkezinde yer alır. Sektördeki değişimlere hızla adapte olma yeteneğimiz ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem, bizi rakiplerimizden ayıran temel unsurlardan biridir.

Geniş Araç Portföyü

Genoto'da her bütçeye ve zevke uygun geniş bir 2. el araç yelpazesi bulunmaktadır. Araçların detaylı teknik incelemeleri ve geçmiş raporları ile alışverişinizi güvenle yapabilirsiniz.

Şeffaf Fiyatlandırma

Bizim için sürprizler sadece keyifli anılarda olmalı! Fiyatlarımızda gizli ücretlere ya da ek masraflara yer yok. Şeffaf bir alışveriş deneyimi için Genoto her zaman yanınızda.

Finansman ve Sigorta Hizmetleri

İhtiyacınıza uygun finansman seçenekleri ve sigorta teklifleri ile alım veya satım işlemlerinizi destekliyoruz.

Sizi Arayalım

Uzun Dönem Kiralama Teklifi

Genoto olarak sizlere uzun dönem kiralama avantajlarını sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Uzun süreli kiralama seçeneği, hem bireysel müşterilerimiz için hem de kurumsal çözümler arayan işletmeler için özel avantajlar içerir.

Kiralama süresi ne kadar uzun olursa, araç kiralama ücretimiz o kadar uygun olacaktır. Gün seçimine ekleyerek size özel tekliflerimizi değerlendirin.
Sizin için en uygun araç için teklif hazırlayacağız.
Tercih ettiğiniz vites tipini seçiniz

Spam mesajları önlememize yardımcı olur, Teşekkürler.

CAPTCHA Resmi

E-Posta Bültenine Katıl